Para Birimi Seçimi

ALT BAYİ VE KOMİSYONLU SATIŞ ŞARTNAMESİ

Oturduğunuz yerden bayimiz olabilir ve kendinize ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Herkesin sürekli ihtiyaç duyduğu hazır giyim ürünleri ekonomik pazarda her zaman rekabetçi yerini korumaktadır. Üstelik Reel pazarlarda seçenekleri çok sınırlı olan büyük bedende  alışverişi internet üzerinden yapmak alıcılarına çok daha büyük avantajlar sağlamaktadır. Bir diğer avantajı ise  birçok kişiye evden para kazanma fırsatını  da sunmasıdır.

Bay bayan herkese herhangi bir sermaye yatırmadan  evden satış yaparak para kazanma fırsatı sunduğumuz bu iş modelinde  1fazlasi.com firmasının sunmuş olduğu ürünleri, dilerseniz kişisel sosyal medya hesaplarınızda, dilerseniz web sitenizde size gönderilen veya websitemiz üzerinden indirebileceğiniz   fotoğrafları ve tüm bilgileriyle beraber satışa açabilir, bu kanaldan gerçekleştirdiğiniz satışlar üzerinden  %15 ‘den başlayan oranlarında kendi paranızı kazanabilirsiniz.

İkinci olarak “Alt Bayi Modeli” sayesinde her satıştan belirli oranda komisyonun yerine size tanımlayacağımız bayi indirimi ile seri ürün satın alabilir kendi karınızı ekleyerek satışını yine kendi instagram hesabınızdan veya web sitenizden veya dilediğiniz herhangi bir mecradan ( Giitigidiyor-Hepsiburada-Sahibinden.com v.b ) yapabilirsiniz. Kendi işinize daha fazla yatırım yaparak çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Sisteme dahil olduğunuzda 1fazlasi.comun tüm ürünlerini satma hakkına sahip bir alt bayi yada komisyoner haline gelebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm ürünlerde satış gücünüze göre doğru orantılı bir iskonto uygulanacaktır. Bu iskonto, sizin satışını yapmak üzere bizden satın aldığınız ürüne uygulanacak ve minimum kazancınız bu olacaktır.

KARGO SÜRECİ

Oluşturacağınız siparişlerinizi komisyonlu satışta indirimli kargo ile müşterilerinize biz gönderim yapıyoruz , bayilik sisteminde ise siparişinizi oluşturduğunuz ürünler indirimli kargo ile tarafınıza gönderilecektir.

Aylık kazancınız her ayın sonunda belirttiğiniz iban numarasına yatırılacaktır.

Alt bayi ya da komisyonerimiz olarak her ay düzenli ve sürekli artan bir gelire sahip olmak için

Bizimle 0850 304 5326 Numaralı Whatsap hattımızdan veya  aşağıdaki form üzerinden bilgilerinizi göndererek iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Talep Türü
Bayilik,
Komisyonerlik,
Açık Adresiniz
Banka Bilgileriniz
Diğer
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.